JAUNUMS: 5. MARTĀ 2018 SĀKSIES 1. ALFA KURSS KOKNESES DRAUDZĒ. Vairāk info sekos drīz.

Alfa kurss ir brīnišķīgs evaņģelizācijas pasākums, kurā jau piedalījās simtiem tūkstošiem cilvēku visā pasaulē un daudzi šajā kursā piedzīvoja Dieva pieskārienu un personīgo atgriešanos pie Dieva. Mūsu draudzē jau ir bijuši Alfa kursi.

Mūsu draudzē pr. Ingara laika ir bijuši 6 Alfa kursi. (Ja kādam ir bildes, lūdzu, padalieties, lai saglabātu vēsturei.)

7. Alfa kurss norisinājās no 2016. gada 11. oktobra līdz 20. decembrim.

8. Alfa kurss sākas 2017. gada 17. janvārī un to noslēdzam 28. martā.

9. ALFA KURSS norisinājās no 26. septembra līdz 5. decembrim 2017

(drīzumā tiks pievienots izlaiduma foto)

Alfa kursa tēmas:

Ievada lekcija: Kristietība – garlaicīga, nepatiesa un bezjēdzīga? (Vai dzīvē ir vēl kas vairāk?

1. nodarbība: Kas ir Jēzus?

2. nodarbība: Kāpēc Jēzus mira?

3. nodarbība: Kā es varu būt pārliecināts par savu ticību?

4. nodarbība: Kāpēc un kā man lūgt?

5. nodarbība: Kāpēc un kā man lasīt Bībeli?

6. nodarbība: Kā Dievs mūs vada?

Alfa kursa nedēļas nogale: 1. lekcija: Kas ir Svētais Gars? 2. lekcija: Ko Svētais Gars dara? 3. lekcija: Kā es varu tikt piepildīts ar Svēto Garu? 4. lekcija: Kā man vislabāk izmantot turpmāko dzīvi?

7. nodarbība: Kā es varu pretoties ļaunumam?

8. nodarbība: Kāpēc un kā mums stāstīt citiem?

9. nodarbība: Vai Dievs dziedina šodien?

10. nodarbība: Kam man baznīca?

Katrs Alfa kursa otrdienas vakari notiek pēc sekojošas programmas:

plkst. 18.00 – sākums, kopīgas vakariņas

plkst. 18.30 – slavēšana

plkst. 18.45 – lekcija

plkst. 19.45 – kafijas pauze

plkst. 20.15 – dalīšana grupās

aptuveni plkst. 21.00 – noslēgums

Alfa kursi izņemot pirmās tikšanas reizes notiks Raiņa ielā 47.

Ja ir jautājumi vai vēlme pieteikties, droši zvaniet priesterim Pēterim – 28 470721, vai Alfa vadītājai Dainas kundzei – 29324247.

Vairāk informāciju par Alfa kursiem Latvijā var atrast mājaslapā: http://latvija.alpha.org/. Liecības par Alfa kursu ārzemēs var atrast sekojošā mājaslapā: https://www.youtube.com/user/thealphacourse.