Jaunkristītā Pļaviņu draudzē

IMG-20200921-WA0000

Pieaugušā cilvēka kristības ir vienmēr īpaši svētki, pat es teiktu Dieva zīme. Kad notiek kaut kas neparasts, cilvēki mēdz aizdomāties, ko tas nozīmē. Ja draudzē ienāks jauns cilvēks ar vēlmi piederēt Dievam, kļūt par Dieva bērnu un arī iesaistīties draudzes dzīvē, it kā Dievs teiktu: “Es jums uzticu šo cilvēku”.

Svētdien, 20. septembrī svētdienas Sv. Mises laikā tika nokristītā Jolanta Veronika Sirmā, kas pati izteikusi savu vēlmi pēc Dieva kristības, jau labu laiku nāk uz dievkalpojumiem un arī zem draudzes priekšnieces Valentīnas kundzes bija apmācītā par ticības pamatiem. Un kristības bija jaunas dzīves sākums.

Draudzes vārdā ar prieku sveicam Jolantu un pateicamies Dievam par viņa zīmi mūsu draudzei.

Comments are closed.

© 2020 Pļaviņu Kunga debeskāpšanas Romas katoļu draudze

Theme by Anders NorenUp ↑