Sēru vēsts

2020.gada 18.maijā mūžībā aizgājis ilggadējs Pļaviņu Romas Katoļu draudzes vecākais

ARVĪDS GRUDULIS.

Arvids001Viņš no draudzes atjaunošanas brīža, cītīgi darbojas draudzes priekšnieka amatā. Aktīvi iesaistījās baznīcas celtniecībā. Baznīca bija kļuvusi par viņa otro māju. Prata veiksmīgi tikt galā ar visiem celtniecības jautājumiem.

Arvīdam piemita īpaša spēja ieklausīties cilvēkos, nezūdoša ticība labajam, tālredzība, spēja pieņemt pareizus lēmumus. Viņš bija taisnīgs, tiešs un atklāts. Viņa dzīves moto- cienīt otru cilvēku, tāpat kā sevi pašu.

Tagad nav vairs iespējas parunāt, pajautāt vēl nepaprasīto, uzklausīt padomu. Atmiņas paliek, paliek visiem tiem, kuri bija satikuši, kuri dzīvoja līdzās, kuri bija tuvi…

Atvadīšanās no Arvīda Gruduļa notiks sestdien, 23. maijā no plkst.10.00-11.00 Pļaviņu Romas Katoļu baznīca. Pēdējā gaitā tiks pavadīts uz Bārukalna kapsētu.

Comments are closed.

© 2020 Pļaviņu Kunga debeskāpšanas Romas katoļu draudze

Theme by Anders NorenUp ↑