Dievkalpojumu tiešraides no Pļaviņu katoļu baznīcas

Priecājos jums paziņot, ka sākot ar ceturtdienu 2. aprīli būs iespējams skatīties internetā tiešraides no mūsu baznīcas. Pagaidām var gadīties, ka kvalitāte nebūs izcila, bet ar laiku varbūt sanāks dabūt labāko aprīkojumu. Kas jādara:

  1. Jāatver portāls www.youtube.com un jāuzmeklē Pļaviņu Romas katoļu draudze un uz tās uzklikšķināt (varat arī abonēt) un nākamā atvēršana būs vieglāka. Var arī uzklikšķināt šeit: https://www.youtube.com/channel/UCZCq28Df0TqreqwFRc93PIQ
  2. Īsi pirms dievkalpojuma šajā kanālā parādīsies video ar uzrakstu: “Tiešraide”. Tur jāuzklikšķina un var iesākt.

Dievkalpojumi notiks ierastajos laikos, šonedēļ: ceturtdien 17.30; piektdien 9.00; sestdien 8.00. Svētdien kā parasti plkst. 12.00!

Par Lieldienu dievkalpojumu laikiem drīz paziņošu.

Aicinu jūs šajā neparastā un grūtā laikā vienoties, savstarpēji stiprināt viens otru un turpināt kaut arī attālinātā veidā būt kopā.

pr. Pēteris Alusiks, prāvests

Comments are closed.

© 2020 Pļaviņu Kunga debeskāpšanas Romas katoļu draudze

Theme by Anders NorenUp ↑