Priesteris Ronalds viesos mūsu draudzē

17.09 MelkersOtrdienas vakars Pļaviņu draudzē bija šoreiz īpašs. Pieredze rāda, ka draudze ar prieku uzņem viesus un ir patīkami redzēt arī citas sejas pie altāra un klausīties arī citas liecības, tāpēc esmu ielūdzis ciemos pr. Ronaldu Melkeru, Cēsu katoļu draudzes prāvestu. Un ne tikai tas bija iemesls. Pēc arhibīskapa vizitācijas šī gada maijā esmu no viņa ekselences saņēmis impulsu veikt pārmaiņas draudzes baznīcā saskaņā ar 2 Vatikāna koncila prasībām.  Un tieši Priesteris Ronalds ir tas, kas jau ir gājis šo ceļu un uztaisīja ļoti skaisto un gaumīgo remontu Cēsu katoļu baznīcas interjērā, kas atbilst koncila prasībām. Un tā, kā arī mūsu draudzē lēnām gatavojas garīgi  nobriest šai pārmaiņai, bija ļoti svarīgi dzirdēt citu pieredzi un teoloģisko pamatojumu jaunām skatienam uz liturģisko praksi.  Mēs par to draudzē vel runāsim un sīkāk skaidrosim, bet tagad cenšamies saprast Dieva gribu konkrētajā mirklī un būt gataviem saskatīt tās zīmes, ko mums Dievs ceļā rāda.

prāvests Pēteris

Comments are closed.

© 2020 Pļaviņu Kunga debeskāpšanas Romas katoļu draudze

Theme by Anders NorenUp ↑