Nedēļas nogale ģimenēm

IMG_2738Jaundibināta Jāzepa vīru grupa Pļaviņās nāca ar lielisko ideju pavadīt laiku kopā ar savām ģimenēm – gan spēlējot, gan pārdomājot ģimenes dzīves svarīgas lietas, gan lūdzoties. Un tad 6.-8. septembrim mēs devāmies uz Vietalvas pagasta viesu māju Mailēs, kur mūs sagaidīja draudzes priekšnieces Valentīnas komanda ar sagatavotu programmu, ēdienu, katehēzēm un spēlēm. Kopā 13 bērni no piecām ģimenēm, kur katrs atrada sev jaunus draugus, vecāki, kas arī iepazinās cits ar citu un dalījās savos priekos un bēdās, kalpotāju grupa, kas rūpējas par visu nepieciešamo un priesteris, kas vadīja dievkalpojumu un mazās pāru rekolekcijas – tas viss liecina, ka pa lēnam sāk veidoties skaista ģimeņu kopiena, kas vēlas augt ticībā, mīlestībā un priecīgā  dzīvē draudzē.

Sirsnīgs paldies labdariem, kas ziedoja naudiņu, lai ģimeņu nedēļas nogale varētu notikt! Paldies kalpotājiem par sevis veltīšanu citiem, paldies Pēterim un Jānim par atvestajiem zirgiem un motocikliem, Valentīnai par sagatavotam ģimeņu sacensībām un ekskursiju, mūziķiem Natālijai un Viktoram par slavēšanu, katehētei Teikai par kahēzēm, un visiem par lūgšanu un atbalstu! Ceram, ka drīz turpināsim līdzīgā pasākumā un vēl kuplākā skaitā.

prāvests Pēteris

Comments are closed.

© 2020 Pļaviņu Kunga debeskāpšanas Romas katoļu draudze

Theme by Anders NorenUp ↑