Dziedināšanas sv. Mise

lurdesŠonedēļ pirmdien svinam Vissvētākas Jaunavas Marijas – Lurdes Dievmātes dienu. Lurdes ir mazā pilsēta dienvidu Francijā kur nāk daudz svētceļnieku lūgt Dievmātes aizlūgumu par savu dziedināšanu un ļoti daudzi to arī brīnumainā veidā saņem. Tāpēc šo dienu atceramies kā Pasaules slimnieku dienu. Parasti ap to datumu baznīcā piedāvājam slimniekiem saņemt arī slimnieku sakramentu. Mūsu draudzē svinēsim otrdien plkst. 17.00 dziedināšanas sv. Mise ar aizlūgumu par slimajiem un ar slimnieku sakramentu un Koknesē trešdien plkst. 12.00.

Slimnieku sakramentu var saņemt katoļticīgie, kuriem ir nopietnākas slimības reizi gadā. Ja veselības stāvoklis pasliktinās, var saņemt arī ātrāk nekā pēc gada. Ir ļoti ieteicams pirms tam pienākt pie grēksūdzes un saņemt arī sv. Komūniju.

Comments are closed.

© 2020 Pļaviņu Kunga debeskāpšanas Romas katoļu draudze

Theme by Anders NorenUp ↑