Otrdien vakarā pēc Sv. Mises draudze satikās mūsu katehēzes telpā uz draudzes vakaru. Draudzes vakari ir pieaugušo kristiešu pastāvīga formācija un tie ir atvērti jebkuram mūsu vai citas draudzes locekļiem.  Šī vakara tēma bija Kas ir Labā Gana katehēze. Lekciju novadīja katehēte Teika Millere un iepazīstināja draudzi ar šīs īpašas katehēzes pamatprincipiem, bet bija arī iespēja pašam iejusties bērnu ādā un padarboties ar savām rokām līdzīgi kā to darīs bērniņi jau šo svētdien pirmajā nodarbībā.

20181002_185250

Nākamā otrdiena draudzes vakarā atvērsim citu aktuālo tēmu mūsu sabiedrībā: Migrācija – jauns izaicinājums Baznīcai. 

Plkst. 17.30 – sv. Mise, tad slavēšana

lekcija Pāvesta Franciska vēstījums Pasaules migrācijas dienai 2018 (vada priesteris),

robežsarga Kaspara Mača personīga liecība un prezentācija,

vakariņas, brīva diskusija.